HARTA SHQIPËRIS ETNIKE

  HARTA   E  SHQIPËRISË  ETNIKE

  

 
   

Commentaires sur cette page:
Commentaire de Mubarek Zhur( mkurtajgmx.ch ), 06/09/2014, 10 10 52 (UTC):
Pershendetje shqiptar ku do jeni, ne duet te behemi 1. qe te ket qetesi ne ballkan qdo kush ti ket te drejtat e barabarta. Shqiponja kerkon plis me te madh, dhe te fluturoj e jir ne trojet e Veta.

Commentaire de Nik( Shokuenverlive.co.uk ), 23/01/2014, 10 10 24 (UTC):
When Albanians where free in the land of eagles you Serbs where slaves of you pimp Russia .. Learn your history than make comments . This is why rest of the world Call you Slavic

Commentaire de shiptar( shiptarhotmail.com ), 23/03/2013, 20 08 17 (UTC):
shiptari dobice te kosovo ali kada na vrbi rodi grozdje.
Smradovi jedni, bolje vam je da se kupate i manje razmnozavate, posto vas to nenormalno razmnozavanje dovodi u situaciju da otimate tudje, posto sami niste u stanju da zaradite da izdrzavate, svoje potomke koji su kolateralna steta tj stetocine

Commentaire de Bislim Ahmetaj( Benahmetajhotmail.com ), 27/01/2013, 20 08 23 (UTC):
Perpara shqipetare ja sot o kurre!

Commentaire de Adnan( Adnan_ad9live.com ), 21/10/2012, 20 08 33 (UTC):
shqiperi etnike

Commentaire de arlindi( arlindmulgecihotmail.com ), 20/03/2012, 16 04 06 (UTC):
sa inat me vjen qe na kane marr territoret tona

Commentaire de fuat( fuatcerkezihotmail.it ), 26/01/2012, 19 07 10 (UTC):
kush nuk do shqiprin e madhe nuk esht shqiptar i paster

Commentaire de nuran( nuro ), 17/10/2009, 21 09 38 (UTC):
mirembrema

Commentaire de Himi( arberi-1live.at ), 09/10/2009, 11 11 07 (UTC):
Pa bashkim kombetar nuk ka qetesi ne ballkan, Ne ishim bashk dhe duhet perseri te ribashkohemi.Ajouter un commentaire à cette page:
Votre nom:
Votre adresse e-mail:
Votre site web:
Votre message:

WWW.ALBASTRIMA.FR.GD
 
Publicité
 
 

 RADIO  SHQIP

 
 

=> Veux-tu aussi créer une site gratuit ? Alors clique ici ! <=