LIBRI I VIZITORËVE
Ju lutem zbatoni rregullat. Nuk lejohen sharjet,fyerjet në as një mënyr dhe ato do të shlyhen.Ndalohet rreptsisht xhdo gjë negative..Ju falemenderit për mirkuptimin.

Votre nom:
Votre adresse e-mail:
Votre site web:
Votre note pour ce site web:
Votre message:

<-En arrière

 1  2 Continuer -> 
Nom:albdesign 
E-mail:shiteblejehotmail.com
Site web:http://www.albradio.com
Note:1
Date:14/09/2013, 20 08 23 (UTC)
Message:pershendetje Shum web i mire

Nom:ARTRIM
E-mail:artrim_mhotmail.com
Site web:-
Note:1
Date:26/01/2011, 16 04 20 (UTC)
Message:roft shipnia

Nom:flamur
E-mail:kosovaks.flamuryykosovaks.com
Site web:-
Note:1
Date:21/01/2010, 10 10 18 (UTC)
Message:tung tung kejt nrregull skom veretjtje

Nom:gazmend
E-mail:gazi90_shhotmail.com
Site web:-
Note:1
Date:10/08/2009, 22 10 54 (UTC)
Message:shum web i bukur terheqes por ne Shqiptarve sepse ket ënderr ekema gjith ata qe kemi gjak SHQIPTAR Duam ni SHQIPERI (ETNIKE) e ishalla Bëhet ju pershendes dhe ju uroj Sukses tung.

Nom:-
Site web:-
Date:12/03/2009, 17 05 42 (UTC)
Message:

Utilisateur: albania-united
albania-united
Déconnecté
Note:1
Date:23/10/2008, 19 07 23 (UTC)
Message:Përshëndetje Albastrima!
Ju jeni aktuallisht në faqët partnere të Albania-united !
Ju mirëpresim për bashkëpunim !

Sukses me këtë web faqe!

Nom:
E-mail:haracinahotmail.com
Site web:http://www.strima.ch
Note:1
Date:20/07/2008, 09 09 34 (UTC)
Message:Prsh.nga CH per te gjithe por ne veçanti pronarin e web faqes albastrima.fr.gd te ne te cilen shum faqe e mire dhe me shum info.
Dhe njeherit ju urojme pune te mbare dhe shpresojme ne endrren e perditshme te shqiperise se bashkuar.
Mbeteni te pershendetur nga haracina@hotmail.com

Utilisateur: albania-united
albania-united
Déconnecté
Note:1
Date:13/06/2008, 16 04 35 (UTC)
Message:Shum Webfaqe e mrekullueshme !
Sukses!:)

Nom:Eshtref-xaxa 
E-mail:infoeshtref.com
Site web:http://www.eshtref.com
Note:5
Date:09/06/2008, 10 10 31 (UTC)
Message:Përshendetje dhe ju përgzoj webfaqen tuaj dhe ju deshiroj sukse

Nom:peshki 
E-mail:peshkiiihotmail.com
Site web:http://www.peshku-ch.piczo.com
Note:2
Date:09/06/2008, 09 09 49 (UTC)
Message:Shume bukur, le te kemi diqka edhe per sport

WWW.ALBASTRIMA.FR.GD
 
Publicité
 
 

 RADIO  SHQIP

 
 

=> Veux-tu aussi créer une site gratuit ? Alors clique ici ! <=